Školení a semináře
Úvod / Školení a semináře

Školení a semináře

University

- Aktuální školení a semináře -

On-line kurzy zdarma - V současnosti je k dispozici také řada hodinových on-line kurzů, které jsou zdarma a k účasti na kurzu je nutné mít pouze připojení k internetu. Stačí se pouze na požadovaný kurz zaregistrovat.

Brüel & Kjaer University - Vzdělávání a školení zákazníků je součástí tradice Brüel & Kjaer. B&K University je centrum pro vzdělávání v Kodani (Dánsko), kde se zaměřujeme na vzdělávání a vybavení účastníků kurzů nezbytnými znalostmi a dovednostmi v oblasti zvuku a vibrací.

B&K Vibro Academy - Každoroční cyklus odborných školení zaměřených na využití měřicích přístrojů a systémů pro údržbu strojů založenou na znalosti jejich skutečného technického stavu. Od podzimu 2010 jsou tyto kurzy nově organizovány i v České republice.

Zeptejte se nás

Jméno a přijmení:
E-mail / Telefon:
Opište:captcha
 
 

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Společnost Spectris Praha spol. s r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Tato data shromažďujeme za účelem identifikace Vás jako zákazníka, komunikace s Vámi, realizace obchodního případu.

Vážíme si Vaší důvěry, chráníme Vaše osobní data před zneužitím a respektujeme Vaše soukromí. Jsme si vědomi skutečnosti, že Vaše data jsou důvěrná a nejsou poskytována třetím subjektům. Vaše data jsou zabezpečena, uchovávána a používána v souladu s platnými zákony České republiky.

Potvrzením souhlasíte se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi a to až do doby vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním, a to buď písemně na adresu sídla Společnosti nebo elektronicky emailem na adresu: info@spectris.cz.Aktuality

ZMĚNA výhradního ...

17. 11. 2015

Rádi bychom Vás informovali o organizačních změnách souvisejících se ...

ZMĚNA ve společnosti - ...

12. 06. 2015

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o organizačních změnách ...

VI-6080 – nový ON-LINE ...

25. 03. 2015

Nový 8-mi kanálový interface VI-6080 nového ON-LINE diagnostického ...

 
 
loading